Kekojme bashkepunetor ne Shqiperi

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 08 Sht 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkojme bashkepuntore ne te gjithe Shqiperine!
Kompania Pompea S.r.l me qender ne Itali po jep te drejtat ekskluzive per te shitur mallin e vet ne te gjithe qytetet kryesore te Shqiperise.

Distributor i licensuar ne Shqiperi.

Per individet te cilet disponojne dyqane te vetat ne keto qytete: Shkoder, Lezhe, Tirane , Elbasan , Fier ,Vlore Sarande etj Mund te na kontaktojne me Administratorin e pergjithshem te shitjeve per te gjithe Shqiperine Amarildo Sterkaj 0692883398 (Viber, Whatsup)


Prodhimet e kompanise Pompea jane shume cilesore ma nje game te gjere produktesh qe njihen ne te Europe dhe me gjere.


Per me teper mund te vizitoni websitin
http://www.pompea.com/it/homepage.html
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim