Hapsire prej 230 m2 ne Tirane

Shitet nga: Enea 12 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Jap me Qira rreth 230 m2 hapsire e bollshme per aktivitete te ndryshme biznese , magzinim , call center , per cdo lloj aktiviteti. Objekti gjindet ne Kinostudio Shqiperia e re , dalje direkt ne rrugen kyesore .
I shtruar me pllaka dhe i sovatuar , ndrucim e cdo gje , e gjith hapsira ndodhet ne kat te II ( dyte )
per me shume Kontaktoni ne 0682620957
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim