Dyqani me bizhuteri canta dhe aksesore

Shitet nga: Helios accessories 23 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet biznesi qe kryen aktivitetin e tij qe nga dhjetori i 2008 ,per arsye emigrimi. Dyqani eshte me kontrate qeraje me vleren 17000 leke ne muaj . Ka klientele te rregullt dhe eshte i licensuar ku jane te punesuar me siguracione dy persona. Ka arredim bashkohore sic mund te shihet nepermjet fotove. Malli vjen i gjithi nga greqia . Ne hyrje eshte nje fasade e madhe prej xhami per reklamim dhe brenda ka nje hapesire prej 25 m2. Vendodhja : Rruga Niko Avrami ,Pallati 75 Kati i pare Ap 3. Perball shkolles Ramazan Jarani tek Shkolla e Bashkuar. Cmimi 1 milion e gjys
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim