Butik

Shitet nga: x 11 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
okazion shitet sic eshte ne gjendje pune
biznesi i nje butiku te rr elb pran drejtorise se higjenes!
20 m2 taman per aktivitetin qe eshte !!
me te gjitha paisjet dhe rrobat!
dyqani ka 1 vit i hapur !
shitet per arsye se do iki ne angli!
vec tabela elektrike ka kushtuar 500$
qeraja e dyqanit eshte 315 mij leke!
klientela eshte e krijuar pasi mallin e kemi mar gjithmon te mire nga
greqia!
cmimi 2500€
me te gjitha gati sa per te filluar pune !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim