Biznes market

Shitet nga: xx 26 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet biznesi i nje marketi me te gjith aksesoret dhe me frigorifer tek rruga bab rexha te ish klubi partizani ..marketi ndodhet afer rruge ...cmimi 5 mije € i diskutueshem ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim