Biznes Piceri

Shitet nga: Nino 13 Nën 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Biznesin
Piceri perball ish "Ekspozites Shqiperia Sote" "Lulishtja Cajupi" ngjitur me dyqanin e EHW
Piceria eshte e kompletuar me cdo gje qe nga furra gjer te motorri
Xhiro e ngritur dhe stabel
Shitet per arsye familjare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim