Biznes Pica Taxi

Shitet nga: gersi 25 Dhj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Biznes i ngritur prej 6-vitesh dhe me klientele te perditshme te garantuar.

Ndodhet 20-m ne afersi te rruges Myslym-shyri dhe disponon ambjent 90m/2 me kontrate qeraje 5-vjecare me nje cmim prej 50.000 leke/muaji

ne perberje biznesit gjenden:
......................................
8-tavolina me 32-karrige
...............................
1-Furre 2-katshe me kapacitet 10-pica
1-Brumatrice me kapacitet 12-kg
1-Makineri Djathi (profesionale)
1-Frigorifer Banak - per pica (profesional)
2-Frigorifer Vitrin (kolon)
1-Frigorifer shpie (kolon)
1-Friteze dyshe (me gaz)
1-Mikroval
x-Pjata Pice
x-Ene Guzhine
x-Luge, Pirunj,Thika, Pjata
................................
-Aspirator qendror per 100m/2 + 18-m Tub
-Aspirator kuzhine me kapele/hinke
-kase Fiskale
1-Televizor plazma 42-sh
2-kosha Picash per motrr
.......................................
1-NR telefoni fiks + 2-NR celulari (aktiv prej 6-vitesh)

Cel. : 0692257292
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim