Akesore Mobilerie - Parket

Shitet nga: zz 18 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet bisnesi i nje dyqani aksesore mobilerie dhe dy dyqane ekspozite mobileri dhe parket. Te kompletuar me te gjitha.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim