Zyra me qera ne Tirane

Shitet nga: arbion 20 Maj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
ZYRA ME QERA ., 400 m2
buze unazes se madhe , perballe ' KRISTAL' center,

AMBIENT ME SIPERFAQE NGA 400 DERI NE 800 METRA KATRORE *

- KATI I II-te ME HYRJE BALLORE .

- ADRESA RR " HASAN ALLA " PERBALLE KOMPLEKSIT KRISTAL BUZE UNAZES SE MADHE

*- FASADE XHAMI ME ORIENTIM NGA RRUGA KRYESORE *

- LARTESIA 4 METRA . PUNIME CILESORE . SISTEM ANTI ZJARR . SISTEM ALARMI . - KONDICIONIM DHE ASPIRIM QENDROR.

- KA FUNKSIONUAR SI CALL CENTER MODERN

*- E VLEFSHME PER : ZYRA , CALL CENTER , PALESTER . KLINIKE MJEKSORE. ETJ *
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim