Jepet me qera ambjent per zyre

Shitet nga: Ali 29 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Zona/Rruga : rr. Perlat Rexhepi

Jepet me qera nje ambjent 18.5 m² i pershtatshem per zyre ne rrugen Perlat Rexhepi (perballe rrugices se Fakultetit Juridik).

Ambjenti eshte ne katin e pare dhe eshte i pajisur me banjo.

Cel. : 0692103956
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim