Jap me qera zyre Kati 2, 20 m² (Garda e Republi

Shitet nga: Erjon Tuholi 24 Nën 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Zona/Rruga : Rruga Vaso Pasha (Garda e Republikes)

jepet me qera ambient/zyre per cdo lloj aktivitet.

ambienti eshte i sapo restauruar si dhe ndodhet ne nje zone mjafte te favorshme, midis juridikut dhe gardes se republikes.

Cel. : 066 66 19 404
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim