Dyqan prej 28m2 ne Tirane

Shitet nga: Violeta 25 Nën 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Adresa: Qytet Studenti
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Shitet dyqan 28 m2 ngjitur me “Osman Myderizi “ (Ish Labinoti ), me verande dhe wc. I pershtatshem per cdolloj aktiviteti. Kati I pare I nje pallati 5-katesh . Me hipoteke .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim