Apartament 2+1 i mobiluar per zyra ne Tirane

Shitet nga: Joni 10 Nën 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Jepet me qera Apartament 2+1 i perdorur per zyre. Ambienti eshte i perbere nga nje Hall i vogel, nje zyre e madhe me ballkon dhe aneks, nje zyre mbledhjesh me tavoline te madhe dhe nje zyre private. Banjoja eshte e madhe dhe luksoze, e perbere nga nje para-banjo me lavaman dhe pasqyre si dhe e ndare ne dy wc private. Te gjitha ambientet jane te SUPER MOBILUARA. Punime shume cilesore: gips, parket druri, kondicionere ne te gjitha ambientet, etj...Ambienti eshte perdorur me perpara nga nje shoqate e huaj dhe aktualisht (rreth 3 vjet) po perdoret nga nje Kompani Konsulence Juridike. Cmimi 500 euro/muaj. Kontakt: 0695637580 Mail: osmanij@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim