Ambjente ne Tirane

Shitet nga: andi 17 Sht 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Elbasan, shiten ambjente, Kati 2, (Lagjia Çlirimi prane Teqes Bektashiane)
Ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe, shiten 5 ambjente te shfrytezueshme dhe si apartamente te ndodhura ne nje kat,me shkalle e hyrje e porte kryesore me vete , te gjitha jane me hipoteke.
-me siperfaqe 41.00 m2
- me siperfaqe 56,00 m2
- me siperfaqe 90.00 m2
- me siperfaqe 97,00 m2
- me siperfaqe 123.00 m2
Apartamentet jane plotesisht ndertime te reja, ndertime bashkekohore,dritaret te paisuar me grila, me fasade te suvatuar dhe te lyer, me furnizim drita e uje 24 ore, me instalime telefonie e TV-je,çdo gje bashkekohore,.Kane oborr te rrethuar me mur e me porte kryesore,tarace te çfrytezueshme dhe individuale me pamje te lire 100%... Cmimi 300 euro/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim