Ambiente per zyra ne Ish Bllok

Shitet nga: Eco Bicycle Shop 27 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Tirane, Zona e ish- Bllokut jap me qera ambiente per zyra, (ose dyqan) kati përdhes sip 52 m², 45.000 Leke. Adresa prane Librit Universitar, Përballë Vesa Center, (Tuneli ngjitur me BKT) Ambjenti eshte i adaptuar për zyra dhe dyqan. eshte i pajisur me ndricim te mire, tavan gipsi + spote led.

Tel/fax: +355 042 243118
Tel/Mob : +355 672049164
Tel/Mob : +355 696130440
E - mail : info@pass-al.com
Web : www.pass-al.com
Adresa: Rr "Abdyl Frasheri"
Libri Universitar, Përballë Vesa Center, (Tuneli ngjitur me BKT)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim