karburant + hotel shitet!!! okazion

Shitet nga: mikel 30 Gsh 05:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Shitet ose jepet me qera hotel 5 katesh me sip 300m/2 per kat, ne total 1500m/2 ndertim. parkingu ka nje sip prej 1100m/2 me dekumentacion te rregullt me CERTIFIKAT PRONESIE,LEJE NDERTIMI,dhe HIPOTEK. Hoteli ka nje kapacitet prej 30 dhomash te kompletuara dhe ne gjendje te mire per sherbim hotelerie, Ka 2 restorante nga 150m/2, Ky objekt mund te jete funksional edhe per aktivitete te tjera si psh spital, azil,shkolle,kazino,etj.

Gjithashtu eshte edhe nje pike karburanti me sip 650m/2 ne gjendje bashkohore ku aktualisht eshte leshuar me qera kompanis GULF me nje cmim prej 2500$ ne muaj, dha ka nje kontrat 5 plus 5 vjet. Pika disponon dekumentacion te rregullt me HIPOTEK, CERTIFIKAT PRONESIE, LEJE NDERTIMI, LICENS. Pika eshte ne standartet bashkohore europiane,dhe ka 3 depozita me nje kapacitet prej 185 mije litrash, keto biznese jane ne pronesi te nje personi i cili nuk ka asnje detyrim ligjor apo ndonje pagese kundrejt shtetit. ADRESA, Rruga e Kavajes tek ura e beshirit hotel Liljana, karburant GULF,kontaktoni ne numrat e tel:0699415064 - 0695855972 email:likamikeloni@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim