Restorant Bar Piceri Orkide Durres

Shitet nga: Tomorr 12 Krr 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 EUR   400 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Adresa: Shkembi i Kavajes.
Perballe Viles Belvedere, Krahu i Detit, Vije e pare nga rruga dhe deti.
Siperfaqe: 220 m2 siperfaqe brendeshme restoranti + Guzhine + Tualete.
250 m2 Siperfaqe verande - pamje ballore nga deti.
500 m2 siperfaqe parkingu.
700 m2 siperfaqe rere e shfrytezueshme per shazllonge.
Cmimi 350. 000 Euro i diskutueshem ne vartesi te pageses.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim