Prona bashke me bisnesin ne Tirane

Shitet nga: Vaqarr 07 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

770 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Kjo prone qe dua te shes,ndodhet 2 km larg qendres se Kombinatit, ne ane te rruges nacionale Tirane- Durres. Sip.e prones eshte 3000m2, me nje gjatesi ballore prej 60 ml ne ane te rruges nacionale,e rrethuar me kangjella te sigurta me lartesi 2.2m si dhe e ndricuar me shandane elekrik per gjate gjithe gjatesise se saj.Ne kete prone aktualisht ushtroj aktivitetin tim tregetar prej 10 vjetesh dhe kam ndertuar disa objekte fuksionale te cilat jane shume aktraktive ne mbarvatjen e bisnesit. E para kjo eshte nje prone e cila kufizohet nga para me rrugen nacionale Tirane- Durres, nga mbrapa po me rruge lokale si dhe anash nga dy bisnese te ndryshme. Ne kete prone kam ndertuar nje ndertese 3 kateshe me sip 100 m2, ku mund te perdoret per banim ose per zyra, ku ngjitur me te kam ndertuar nje magazine me konstruksion metalik me nje sip 70 m2 dhe lartesi 3m.Te gjitha te ndertuara me leje ndertimi dhe te pasqyruara ne certifikaten e pasurise. Ne brendesi te saj ndodhet nje magazine e konsiderushme me nje sip 1500 m2 dhe lartesi 4.8m siperfaqe bosh,ku eshte ndertuar e gjitha me konstruksion metalik si dhe me nje bazament teper te qendrushem betoni, ku eshte llogaritur mbajtja e makinave apo e makinerive me tonashe te ndryshme.
Kam istaluar nje rrjet elektrik teper eficent ne gjithe siperfaqen e prones,ku e kam te paisur me gabine elektrike,trasformator ku percohet dhe rryma tre fazore ne te gjitha anet e magazines.Kam ndertuar nje marangozeri me nje sip prej 150 m2 ku ne brendesi ka te istaluara disa makineri te perpunimit te drurit. Kam nje rrjet ujesjellsi me uje 24 ore, ku jane ne dispozicion dy puse si dhe depozitat perkatese me mbi 15 000 Litra uje.Kam ndertuar nje zyre pune shume fuksionale, prej druri Suedez, me sip 30 m2 dhe e paisur me komoditetin e nevojshem.
Kam ndertuar gjithashtu nje ambjent c'lodhes ku ndodhet nje oxhak me hellin e montuar ku helli fuksionon me elektromotorr, zgaren e nevojsme per barbecue.Kam ndertuar edhe nje furre picash, ku mund te perdoret me dru ose me qymyr,gjithashtu ne fuksion te kesaj kam nderuar nje PREVEDERE prej druri,(kuptohet qe ndertimet e drurit i kam me materjal pishe Suedeze) me nje sip prej 25 m2,me tavoline ngrenie prej druri, me stolat perkates, me gjithcka te nevojshme per nje cllodhje te domozdoshme.
Perfundimisht i uroj mbaresi atij qe do te kete fatin ta gezoje kete mini kopleks, ku gjithcka nga ana ligjore eshte e rregullt,si dhe persa i perket pozicinit te prones gjithashtu,qe sic e thashe edhe ne filim te ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim