Ofrojm Rafte per Dyqane, Magazina dhe per c'do l..

Shitet nga: Lani 27 Qer 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Ofrojm Rafte per Dyqane, Magazina dhe per c'do lloj biznesi tjeter bashke me montimin me cmim shume te Arsyeshem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim