Objekt me qera ne Tiranë

Shitet nga: anonim 01 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Ne nje pozicion te favorshem per zyra e dyqane, ngjitur me Gjimnazin Sami Frasheri afer ish kinema 17 nentori.Me nje siperfaqe totale prej 65m2,2 dhoma me nga 30 dhe 20 m2,koridor dhe banjo e kompletuar, mundesi per tu kthyer ne nje hapsire te vetme. 70000 mije lek te reja ne muaj i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim