Objekt biznesi me qera ne Tirane

Shitet nga: LENDI 09 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Jepet me qera objekti 4 - katesh me hipotek ,me siperfaqe 180 m2 per cdo kat ,aktualisht 1-kati par esht sevis,2-kati i 2 esht lokal i kompletua,3-kati tret shpi banimi i ndar ne dy hyrje te zgjeruara,po ashtu dhe,4 -kati kater 2 hyrje te kompletuara,objekt ka shkall hyrje nga para dhe nga mrapa,,,,,,dmth 2 shkall.
Objekti jepet me qira komplet ku mund te pershtatet per bisnese te ndryshme,dhe mund te trasformohet sipas nevojave te bisneseve.objekt ka dhe rreth 250 m2 oborr nga mrapa per parkim te bollshem.ndodhet rreth 20 m larg rruges kryesore si ne foto,
adressa koder kamez,ngjit me karburant fafa. tel 0685461375


KUJDES!!!!! ne ndertes mund te behen ndryshime,nderhyrje,trsformime,etj, etj, nqs klienti esht serioz,,,,,,!!!! cmimi shum i arsyshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim