Objekt biznesi + banimi ne Tirane

Shitet nga: Xhevahir Tarja 04 Sht 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Shitet biznes + banim ne zonen e Laprakes, rruga Pandi Dardha, Tirane. Objekti permban biznes me aktivitet e siper, lokal ne katin e pare dhe ne kat te dyte banim. Aktiviteti eshte me dokumenta ta rregullta hipotekore. Cmimi 150mije € I doskutueshem. Per me shume informacione kontaktoni me nr.0684499662.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim