Magazin me qera ne Tirane

Shitet nga: magazin 05 Gsh 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
ndertesa e ndodhet ne qender te laknasit deri ne dat 18 gusht ndodhem ne shqiperi n 0682811734 dhe mbas dates 18 mund te konktakoni me ket nu 00393331940144 dhe ndertesa mund te shikohet nga nga afer kam njerz te mi qe banojne aty afer vendi si banim eshte i qete dhe korent ka 3faz ndertesa ka kto metra 400 m ndertes dhe 600 metra ambient rreth e rrotull
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim