Lokal prej 100m2 ne Tirane

Shitet nga: Beso 23 Nën 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Shitet lokal ne kamez 200 meter sa kalon bashkin me siperfaqe 100 m2 dhe siperfaqe jashte 70m2 i mbuluar me tende druri i mobilur si lokal cmimi 1300euro m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim