Lokal me qera ne Tirane

Shitet nga: klevi 23 Sht 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
lokali jepet me qera esht 140 metra katror esht i sapo regulluar nuk ka nevoj per asnje lloj investimi tjeter aredimi banaku kondicioneret aspirimi cdo gje esht e re .... lokali ndodhet ne Tirane sa kalon uren e insitutit bujqsor 30 metra nkrah te djatht duket dhe nga ura EMMA BAR ... cmim i diskutushem 0698566776
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim