Kompleks biznesi ne Tirane

Shitet nga: Antonio 23 Sht 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Shes nje kompleks gjigandt prej 3 katesh buze rruges. Kati i pare esht i perber nga kater dyqane ku secili esht 50 metra katror, kati i dyt ka nje bar restorant i rregulluar ne menyr antike shum i vecant bashk me nje verand te madhe po dhe ajo ne menyr antike, sebashku jan 400 metra katror, po prap ne katin e dyt esht edhe nje sall dasme e ordinuar ne menyr moderne prej 400 metra katroresh, kati i tret esht nje apartament prej 250 metra katroresh i pa perfunduar. I gjith kompleksi esht nje biznes i ngrejt dhe esht i paisur me te gjitha dokumentat e rregullta. Kompleksi ndodhet ne rrugen myslym keta prano profarmes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim