Hotel ne Tiranë

Shitet nga: hotel 03 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
shitet hotel ne plazhin e velipojes me nje siperfaqe toke prej 1500 m2
objekti disponon leje ndertimi dhe hipotek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim