Biznesi bare bilardo

Shitet nga: xemi 06 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
shiten biznesi bar bilardo .ambjenti eshte shume i mire jane 4 bilardo italiane ,ne gjendej shume te mire . ka klientel te gritur , dhe xhiro e kenaqeshme !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim