Bisnesi i perpunuar me gjith objektin.

Shitet nga: Nasuf Zejnullahu 03 Gsh 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Shes objektin ne qender te Prishtines me bisnes te perpunuar.
Objekti ka 2 lokale me njisip 700m2 me nji inkome diku 4000 euro/muje
21 banesa me nji inkome 7000euro ne muje
Podrum me nji inkom 450 euro/muje.

Objeki eshte duke punuar me student ndersa lokalet jane me qera andaj me nji pune me te avansuar mund te rritet edhe me teper se sa eshte.

Per me shum informacione mund te emailmiapo me tel ne londer ne tel 0044 7723302523
Objekti eshte me leje te ndertimit dhe mund tju behet bartja menjiher.

Qmimi behet me marveshje duke iju shtuar edhe prenumi i bisnesit te perpunuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim