Bisnesi i nje bar caffe prane atsh ne gjendje pe..

Shitet nga: dritan bregu 24 Tet 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
bari ka verande te madhe perpara dhe ndodhet karshi isitucionit ka 20 tavolina lokali eshte i arreduar ne menyre perfecte..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim