Bar-Restorant Dyli + Shtepi banimi ne Tirane

Shitet nga: dyli 01 Tet 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Bar-Restorant me klientele te ngritur, ambienti eshte 300m2, Obiekti eshte 2 kat e gjys kati i pare restorant ndersa kati i dyte shtepi banimi kati i trete papafingo, jepet me qera ose shitet. qera 700 Euro bar-restorant + shtepi ne diskutim numer tel /0432359365 dhe celular 0683576368 obiekti ndodhet afer televizionit NEWS24
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim