Ambjent biznesi me qera ne Tirane

Shitet nga: Joni 16 Maj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta, Kulla Teknoprojekt (Shallvare)

Tirane, tek fushat e tenisit (tek Shallvaret), kulla Teknoprojekt, jepet me qera ambjent biznesi, kati 1, sip.125 m2. Cmimi 900euro/muaj. Ambjenti jepet i pa mobiluar dhe eshte ideal per klinike/zyra. Ambjenti eshte 3 min larg zones se ish Bllokut dhe 3 min nga Qendra e Tiranes. Mundesi parkimi. Cmimi i negociueshem ne varesi te kontrates.
Mund te shikoni vendndodhjen e ambjentit duke klikuar ne linkun e meposhtem:

http://goo.gl/maps/HWjvk

Per me shume mos hezitoni te me kontaktoni.

Cel. : +355 67 2026330
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim