u shit flm merrjep.al

Shitet nga: genti 13 Tet 06:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
shitet furre buke italiane me gaz dhe korent, brumatrice, preres buke ,dy tavolina, furra merr 48 buke ,120 tava buke plus 30 tava te vogla furra eshte ne aktivitet te plote.cmimi 8000 euro i diskutushem.Genti telefon 0692516653
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim