Vajguri vendi

Shitet nga: vajguri 06 Nën 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
shes vajguri vendi te interesuarit te kontaktojne
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim