Peshore per matjen e dendesive te trupave te veg..

Shitet nga: toni 28 Qer 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
shitet pajisje peshore per laborator fizike si dhe per shume gjera te tjera si prsh matjen e dendesise se trupave etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim