Objekt prej 720m2 ne Tirane

Shitet nga: jan 15 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: tiran
Sipërfaqe: 720 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
SHITET OBJEKT 720M² PER ÇDO LLOJ BIZNESI. AMBIENT I HAPUR PA KOLONA NE MES, LARTESI 5M. NGJITUR ME TE NDODHET DHE NJE AMBIENT PER EKSPOZIM MALLI OSE ZYRA 160M² + 160M² KATI II PER BANIM. PUNIME ME CILESI TE LARTA. SIP. TOTALE OBJEKTI 720M² + TOTAL TRUALL 1.100M². DOKUMENTA TE RREGULLTA TRUALLI DHE NDERTIMI, INFARSTRUKTURE E RREGULLT. ADRESA: PA VAJTUR NE KAMEZ (TIRANE), AFER RRUGES KRYESORE. SHITET OSE JEPET ME QERA TE ARSYESHEM. Te interesuarit te shikojne fotot ne: 280000 i diskutueshem

çmimi: 280.000 - i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim