MAKIN qepese tip Mercedes e atfhur nga greqia.

Shitet nga: arsen 24 Gsh 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
MAKIN qepse marka Mercedes me korent e madhe professionale me kutin e vet dhe me the gjitha aksesoret per the gjtha llojet e qepjeve. E pa perdorur. Shitet per aresye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim