Gjenerator i Firmes CAT ( caterpillar ). eshte a..

Shitet nga: Alfred Gjana 26 Nën 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shite Xhenerator i Firmes CAT ( caterpillar ). eshte anglez dhe ka vetem 12 ore pune. Xheneratori eshte me panel automatik per ndezje dhe fikjen e tij dhe karikimin e baterise gjithashtu ruan dhe luhatjet e tensionit. Cmimi i tij eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim