Dyqan me qera ne Tirane

Shitet nga: Bruno fuga 28 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Jepet dyqan me qera tek kisha katolike 100 meter katror
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim