okazion shitet dyqan 26m*

Shitet nga: ttt 26 Sht 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes dyqan 26m*,ne rrugen "ALI BAUSHI"lagja 10,150m larg pediatris se QSUT,dhe 200 metra larg xhomllikut.cmimi 1.500.000 te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim