flm merrjep ushit

Shitet nga: xxx 29 Dhj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   50 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes furre per pjekjen e thonjve me Xhel,esht e re epaperdorur,me te gjitha aksesoret si ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim