Tirane, jap me qera ambient biznesi 200 m² 500 E..

Shitet nga: Jetmir Brucaj 10 Dhj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera objekt biznesi 200 m² .
Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi (banke,kazino,supermarket,lokal etj.).
Ambienti ndodhet ne rrugen Siri Kodra posht frigoriferit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim