Shtepi me 2 Dyqane ne rrugen Ali Demi

Shitet nga: e 16 Maj 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet shtepi me 2 dyqane + 1 Soxhorno Kati 1 + Garazhd Privat .
Objekti ndodhet buze rruges ,tek stacioni Stacionit i Autobuzit Poligrafik,Lagja Ali Demi.
Mund te perdoret si objekt Biznesi gjithashtu dhe si apartament privat .
Dalja Dyqaneve ndodhet nga rruga,ndersa dalja e apartamentit brenda lagjes.

Kontaktoni nepermjet numrit te Cel .0697745624 ose nepermjet e-mail
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim