Shitet ose jepet me qera te komuna parisit

Shitet nga: Ani 15 Krr 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera nje dyqan me siperfaqe 40 m + 25 m magazine . Dyqani ndodhet tek Komuna e Parisit , tek Kullat Tirhino , kulla A (perballe kompleksit KIKA). te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel : 0692876017.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim