Shitet ose jepet me qera dyqani brenda tregut te..

Shitet nga: aurel 31 Krr 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ose jepet me qera dyqani 12m2 brenda tregut te Medreses ose ndryshe i quajtur tregu industrial
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim