Shitet objekt me 2 Dyqane + Soxhorno ne Tirane(A..

Shitet nga: e 12 Maj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Apartament me 2 dyqane + 1 Soxhorno Kati 1 + Garazhd Privat tek Ali Demi . Objekti ndodhet buze rruges prane Stacionit te Autobuzit poligrafik . Mund te perdoret si objekt Biznesi gjithashtu dhe si apartament privat . Kontaktoni nepermjet numrit te Cel .0697745624 ose kontaktoni nepermjet e-mail
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim