Shitet bisnesi dhe lokali 100 m2 te INXHJNERIN E..

Shitet nga: Elton 27 Nën 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet bisnesi dhe lokale i restauruar perballe me INXHINJERIN E NDERTIMIT.
Lokali eshte 100 m2 dhe ka nje siperfaqe te bollshme lulishteje...
Lokali ke qene dhe eshte ne gjendje pune dhe eshte restauruar teresishte.
Cmimi 3.500€ m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim