Shitet-Ndrohet dyqane te Inxhinjeria e Ndertimit

Shitet nga: Elton 14 Nën 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

112 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet-Ndrohet kati i 1 pallat i vjeter boshe perballe inxhinjeris te ndertimit
Ambjent prej 56m2 me fasad 8m.
Ambjenti ndodhet ne mes te pallateve
56m2 me certifikat
50m2 lulishte e restauruar
Punime totalishte te mbaruara
Instalime elektrike
Aspirim
Patinim
Gips
Lyerje
Pllaka
Vetrat 8m2
Qepena 8m2
Fasade e veshur me Alukobond
Objekti mund te shfrytezohet per cdolloje aktiviteti.
cmimi 2.000 m2 i diskutushem...ndrimi me 2.500€m2


http://goo.gl/maps/jcEV9
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim