Shitet Aktiviteti

Shitet nga: Redi 25 Krr 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR   15 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Aktivitet Bar Kafe , I kompletuar ne gjendje pune me te gjitha paisjet e nevojshme, sip 135m2 ambjent i jashtem dhe i brendshem shitet per arsye emigrimi
Adresa:Rr "Tefta Tashko" prane sheshit "Avni Rustemi"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim