Shirtet Dyqani ne Tirane

Shitet nga: Dyqani Tiranë 22 Tet 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   125 000 LEK

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani ne Tirane,rruga MINE PEZA 25.00 meter (tek udhekryqi I rruges FORTUZI), perball VILLA TAFAJ.

Dokumentacion I rregullt

Dyqani eshte I renovuar para 6 muajve dhe nuk ka nevoje per as nje investim

Dyqani eshte I pershtatshem per shume lloje te biznesit

Kontaktet si ne vijim:

+377 44 148 868 Kosove (VALA ose VIBER)
artan.salihaj@hotmail.com
salihajvalon@gmail.com

Cmimi: 125.000 € (Me marrveshje)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim